Robinsonův ostrov - Úvodní stránka

Robinsonův ostrov začíná již dnes večer!

Dnes večer začíná historicky první epizoda reality-show Robinsonův ostrov. Pokud máte rádi reality-show, napětí a dobrodružství nebo přímo milujete americkou verzi Survivor, tak by jste neměli dnes večer od 21:15 zapomenout usednout k televizi Nova! S blížícím se startem na nás televize vychrlila pár nových upoutávek a reportáží. Pokud se nemůžete dočkat pořadu, doporučujeme si zkrátit čekání zhlédnutím těchto videí.

Číst celé »

3 nové upoutávky vás blíže seznámí se soutěžícími. Kdo je vám nejsympatičtější? HLASUJTE!

Už jen pět dní zbývá do první epizody reality-show Robinsonův ostrov, ve kterém budeme sledovat osudy 18 Robinsonů na opuštěném ostrově Caramoan. Na webu jste se mohli s osmnáctkou odvážných lehce seznámit díky jejich profilům, které jsme vytvořili. Nyní máte možnost se s nimi seznámit ještě více v následujících upoutávkách. Čeho všeho jsou schopni pro výhru?

Číst celé »

Seznamte se s kmeny! Jaké je jejich složení? A jak vypadá soška imunity? (+fotogalerie ze show)

TV Nova vydala nové materiály, které nám představují nadcházející reality-show Robinsonův ostrov. Dostupné fotografie prozrazují názvy kmenů a dokonce i jejich složení. Na jedné z fotografií můžeme také vidět sošku imunity.

Číst celé »

Co jsou Katie, Bazi, Tereza, Martin, Lucka a Iveta ochotní podstoupit? (upoutávka)

Co jsou Katie, Bazi, Tereza, Martin, Lucka a Iveta ochotní podstoupit? To se dozvíte v nejnovější upoutávce na show Robinsonův ostrov, která startuje už v pondělí 16. ledna!

Číst celé »

Robinsonův ostrov ve vysílání

NOVA
Robinsonův ostrov (premiéra)
dnes v 21:15
Největší televizní dobrodružství začíná! Osmnáct odvážných Čechů bojuje na opuštěném ostrově o dva a půl milionu korun a titul prvního českého Robinsona. V cestě jim stojí hlad, vyčerpání, vzájemná rivalita i krutá příroda. Moderuje Ondřej Novotný..

NOVA
Robinsonův ostrov (repríza)
st 18.1.2017 v 02:00

NOVA
Robinsonův ostrov (2) (premiéra)
st 18.1.2017 v 21:35

Upoutávka

Poslední komentáře

  • Drahoslav Malík u Tereza: “Terko,vypadáš na fajn babu do nepohody.Drž se Baziho,Davida a Radovana.Hodně štěstí.Led 16, 16:19
  • Drahoslav Malík u Bidlo: “Radovane,tipnul bych to na Tebe,Baziho a Davida do party.Pak nějakou holku do nepohody a jeďte až kam to půjde.Držím palceLed 16, 16:16
  • Drahoslav Malík u David: “Davide,také Tobě fandím.Drž se Baziho a výjde Vám to.Led 16, 16:11
  • Drahoslav Malík u Bazi: “Bazi,držím Ti palce.Vydrž co nejdéle.Led 16, 16:08
  • Zdenek u Iveta: “Dobry večer.Na todle už čekame už strašně dlouho.Nevim zda to předběhne SURVIVOR ktery nema konkurenci,či Slovensku farmu taky super.O naší…Led 14, 22:24

Poslední odpovědi v diskuzi

Anketa

Kdo je vám zatím ze soutěžících nejsympatičtější?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...