Robinsonův ostrov - Úvodní stránka

VIDEO: Dnes večer v Robinsonův ostrov uvidíte … (11. epizoda)

Dnes večer v Robinsonův ostrov uvidíte sloučení kmenů Tabon a Callao. Od této chvíle bude hrát každý soutěžící za sebe. Ale pozor! Na ostrov nového kmene Mayon se dostane pouze 9 přeživších z 12 Robinsonů. Kdo to bude? Připomeňte si, co jste viděli v posledním díle a podívejte se na sestřih toho co uvidíte dnes!

Číst celé »

Upoutávka 11. epizoda – Velká událost pro oba dva kmeny. Dojde ke sloučení!

V pondělí večer uvidíme v pořadí již 11. epizodu Robinsonova ostrova. Dojde ke zásadní změně ve hře – kmeny Tabon a Callao se sloučí v jeden kmen Mayon. Pro soutěžící to mimo jiné znamená, že od teď bude opravdu každý hrát za sebe. Nicméně do sloučeného kmene se nedostanou všichni. Na uvítanou na nové pláži dostanou Robinsoni večeři o které už nějakou dobu snili. Podívejte se na upoutávku, ta vám prozradí více.

Číst celé »

Pátá kmenová rada – Tabon už mezi sebou nechce Bidla

Ve středečním díle Robinsonova ostrova se opět vyřazovalo. Na kmenovou radu i tentokrát zamířili modří a společně rozhodli, že mezi sebou dále nechtějí Bidla. Kdo dal komu svůj hlas? A proč?

Číst celé »

Desátá epizoda Robinsonova ostrova ke zhlédnutí online

Robinsoni mají za sebou devatenáctý den na ostrově. I tentokrát, jako v každém středečním díle, se soutěžilo o imunitu a konala se kmenová rada. Při soutěži měly oba dva kmeny za úkol sestavit plavidlo, na kterém se měly dostat k demoliční kouli s lanem. Tu bylo potřeba přivézt na pláž a přehodit přes trám. Pomocí demoliční koule bylo nutné pak rozbít tři vázy. Kdo vyhrál imunitu? A který tým musel kmenovku? Pokud jste díl neviděli, nebo si jej chcete zopakovat, pusťte si epizodu online.

Číst celé »

Robinsonův ostrov ve vysílání

NOVA
Robinsonův ostrov (premiéra)
dnes v 21:15
Dnes večer dojde k dlouho očekávanému sloučení kmenů. Hra nabírá nový směr, spojenectví se mění a každý začíná hrát sám za sebe. První den po sloučení přinese nečekaný a dost zásadní zvrat ve hře. Boj o dva a půl milionu korun a titul prvního českého Robinsona pokračuje. Moderuje Ondřej Novotný..

NOVA
Robinsonův ostrov (repríza)
st 22.2.2017 v 02:15

NOVA
Robinsonův ostrov (premiéra)
st 22.2.2017 v 21:35

Poslední komentáře

  • Dana u Martin: “kluci jsou podobný typy, zkraje jsem si je též pletla.... :-)Úno 18, 19:00
  • Fanynka Lucky a Davida u Lucka: “Přeju jí víhruÚno 18, 16:27
  • Fanynka Lucky a Davida u David: “Jasnej RobinsonÚno 18, 16:26

Poslední odpovědi v diskuzi

Anketa

Koho byste na PÁTÉ kmenové radě vyřadili z Tabonu vy?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...