David

Celé jméno: David Chaloupský

Věk: 45 let

Zaměstnání: vysokoškolský učitel

Bydliště: Hradec Králové

Rodinný stav: ženatý

Koníčky: horolezectví, horské kolo a orientační běh

Popis: Pětačtyřicetiletý vysokoškolský učitel z Hradce Králové je v prvé řadě velký dobrodruh. Miluje cestování a přírodu. Naopak nemá rád prázdné řeči, neupřímnost a závist. Zdá se, že David má vše, co pravý Robinson potřebuje – zkušenosti, fyzickou sílu a silný charakter. Jeho zásadní slabinou může být soužití s různorodou skupinou lidí a nechuť k intrikám.

Galerie:

Dotazník:
Tři slova, která mě vystihují: rychlost, pohoda a nadhled

Tři věci, které bych si vzal na ostrov: mačetu, zapalovač a potápěčské brýle

Proč jsem se přihlásil do Robinsonova ostrova: Protože je to dobrodružství ve starém stylu, bez telefonu, počítače. Spojení sportu a soutěžení v geograficky zajímavé destinaci.

Čeho se nejvíc bojím: Mám strach ze sociálního soužití. Můžou tam vznikat konflikty. A taky mám strach z dlouhých dešťů.

Proč si myslím, že na ostrově “přežiju”: Mám dlouhodobé zkušenosti s pobytem v přírodě a dobrou kondici.

Proč si myslím, že budu poslední Robinson na ostrově: K vítězství mě dovede nadhled, fyzická kondice a kupa štěstí.

Na ostrov si beru tento talisman: Notýsek, kam mi rodina napsala pozitivní vzkazy a kam jim na oplátku zapíšu něco já.Ohodnoť soutěžícího:
592 25

Zdroj popisu a foto: TV Nova
Facebook komentáře (0)

Běžné komentáře (33)

 1. před 1 rokem

  Hana knajblova

  David byl a je pro mě vítězem a skutečným Robinsonem. Bojoval poctivě, neintrikoval, neškodil, nelhal. Pokud je tato hra založená na jiný principech , pak by se měla jmenovat jinak.

 2. před 1 rokem

  Ben

  Já ani nevím co napsat, někdo, kdo by si tu výhru zasloužil vypadne před finálem… Opravdu jsem mu fandil až do konce a jsem rád, že to bral jako hru. Pokud bude mít možnost vrátit se v další sérii, doufám, že to přijme a všem ukáže kdo je ten pravý Robinson…

  • před 1 rokem

   Hanka

   Také jsem mu fandila, mrzí mě, že vypadl a ještě takhle kousek před velkým finále… ale je to hra a líbilo se mi, že to bral sportovně a opět ukázal, že je to inteligentní člověk, pro mě je to i tak vítěz, i když ne oficiální, protože jako jeden z mála by podle mě opravdu na tom ostrově dokázal přežít a ještě si zachovat svoji tvář, důstojnost, hrdost, inteligenci, vlastní názory,… Škoda, že napsal Marka a tím pádem se Marek dostal rovnou do finále, nemusel už ani soutěžit, dost mu to ulehčil, ale opět to svědčí o tom, že to je člověk, který má hrdost a chtěl mít případně do finále proti sobě někoho, kdo také vyhrával imunitu… to Marek se opět ukázal jako zbabělec a vybral si někoho, proti komu by měl větší šance a Davida tudíž nenapsal. Ale to se tak nějak od něj dalo čekat. Myslím si, že u Davida už sehrálo velkou roli to vyčerpání, nedostatek energie, že měl také už nějaké zdravotní problémy, jinak by je strčil do kapsy.

   • před 1 rokem

    jana

    souhlasím – Marek zbabělec
    Davida je mi fakt líto, bez něj nemá cenu koukat se na finále, to už bude jenom komedie…

  • před 1 rokem

   jana

   Já to moc nechápu. Že by soutěž byla zmanipulovaná, aby tahla diváky ? Mě se nezdá, že by to David jentak vzdal…začátek hry se mu nepovedl, ale ostatním to kupodivu šlo, přitom nejtěžší byl konec hry s kokosákama…..zamrznout takhle na začátku je divný…každopádně ať to David nevzdává a přihlásí se do příští soutěžě !!! oni ho kritizovali kvůli tomu, že to není jen o rozdělávání ohně, ale on z nich byl nejlepší ve všem – nejen že uměl rozdělat oheň, ale sportovně mu to šlo, na vše šikovnej, z ničeho se nehroutil, chytrej, nikomu nevnucoval svý názory nebo svý umění (jako Nika která machrovala jak dobře jim vaří)…a do aliancí se sem tam taky zapojil..nechápu, co ostatním na něm tak vadilo…ať to teda vyhraje Martin :)))))) to by byl fakt super Robinson :)))

  • před 1 rokem

   marka

   Moc jsem mu přála , žel bohu to není hra a už vůbec ne pro čestný lidi a proto nemohl vyhrát. Doufám že vyhraje to famfárum Martin, ten by totiž na ostrově jako Robinson, umřel hned první den.

 3. před 1 rokem

  Libuše

  jednou větou : Člověk hoden cti..

 4. před 1 rokem

  Ben

  Jeden z adeptů na vítěze, fandím mu.

 5. před 1 rokem

  marka

  Bohužel nevyhraje, ale myslím, že on tam k vůli tomu ani nešel. Chtěl si vyzkoušet co zvládne, poznat jiný způsob života , lidi atd. Asi jako jediný si odnese spoustu zajímavých poznatků a zážitků. Je to přímej a inteligentní člověk. Přeji mu jen to nej.

  • před 1 rokem

   Alena

   Vy víte jak soutěž dopadne? jestli ano nepište tu o tom, protože já bych si ráda vychutnala poslední zbývající díly. díky

 6. před 1 rokem

  marka

  V této fázi , přeji vítězství každému, kromě Máry a Niky.

 7. před 1 rokem

  Robert

  No joo, pan ucitel sa javi ako vyborny hrac a kvoli tomu pojdu po nom 🙂

 8. před 1 rokem

  Ewa

  Měl by vyhrát, jinak je svět nespravedlivej! Fandim!

 9. před 1 rokem

  Petr

  Takovej typickej Boby Jon nebo Cody z původního survivoru. Měl by vyhrát, ale musí se naučit, že ta hra je hlavně o těch lidech a jejich intikách. To si myslím mu může zlomit vaz.

  • před 1 rokem

   jana

   “Měl by vyhrát, ale musí se naučit, že ta hra je hlavně o těch lidech a jejich intikách. To si myslím mu může zlomit vaz.”
   – podle mě David má svou strategii, ten kdo hodně intrikuje může vypadnout a právě na tom – ostatní už to přestane bavit jak intrikaří a vyhodějí ho, ať si každý jede tu svou strategii, každý z nich je hráč, mě třeba osobně víc sedí ten kdo ukáže své schopnosti a to nejen sportovní, ale taky vyrovnanost, nadhled, odolnost apod., intrikaření by nemělo být hodnoceno jako největší kvalita, když je to soutěž o přežití v nezvyklých podmínkách, pokud by se na ostrově ocitl trosečník sám – musel by se umět o sebe postarat sám (oheň, najíst, dostat z ostrova…) pokud by vynikal jen v intrikaření – bylo by mu to nahouby:)

 10. před 1 rokem

  Denisa

  Velmi, velmi, velmi příjemný, sympatický, šikovný, rozumný! Jasný vítěz pro mě i celou mojí rodinu. Velice Davidovi fandíme. Má podle nás ty nejlepší předpoklady pro výhru. Líbí se mi čistota jeho hry, férovost. Opravdu nejlepší soutěžící, kterému bych výhru ze srdce přála!

 11. před 1 rokem

  benjamin

  Davida si vážím pro jeho čistou, férovou hru a jeho schopnosti. I kdyby se tak nestalo,
  pro mě je jasným vítězem.

  • před 1 rokem

   marka

   Pro mě taky, moc bych mu to přála, ale jsou tam takoví hajzlíci, viz. Marek, Jakub a hlupáci, viz. Zdeněk. A ti mohou věci zvrátit.

 12. před 1 rokem

  Tyna

  Davide,pusobis jako uplny Robinson!Moc Ti preju,abys prekonal intrikareni floutku,myslim,ze jsi je dobre ocharakterizoval. Doufam,ze vyhrajes.

 13. před 1 rokem

  Hanka

  Sympaťák a rovný člověk, vítězství bych mu přála.

 14. před 1 rokem

  Fanynka Lucky a Davida

  Jasnej Robinson

 15. před 1 rokem

  Barča

  Milý Davide, z obrazovky působíte jako super sympatický člověk, klidný, přátelský, pracovitý, skromný. Pokud by měl vyhrát ten nejlepší, jste to vy. Bojím se ale, že v takovéhle soutěži to nakonec vyhraje spíš nějaká krysa. Stejně držíme palce celá rodina!

 16. před 1 rokem

  Kačka

  Ahoj Davide, fandím ti moc!!! Kačka

 17. před 1 rokem

  Maminčin Adámek

  Naprostý souhlas s Martinkova Terezka a Terezčin Martínek. Velký kandidát na vítěze spolu s Petrou. 🙂

 18. před 1 rokem

  Barush

  Myslím, že David je skvělý člověk a rozhodně na to má vyhrát! A hrozně mu to přeju, ví co se má a kdy dělat, ten se nikde neztratí!

 19. před 1 rokem

  Ronny

  Taky si myslím, že je jedním z favoritu na výhru a z žen bych tipoval Niku. Nezdá se, ale něco na ní je. Škoda toho zranění.

 20. před 1 rokem

  Terezčin Martínek

  Souhlasím s mojí drahou polovičkou, můj favorit na vítězství!

 21. před 1 rokem

  Martinkova Terezka

  Sympatický člověk a horký adept na vítězství v celé soutěži .. přála bych mu to!

 22. před 1 rokem

  Ivana

  Davide, jsi můj typ na Robinsona. Držím palce !!!!!!!!!!!!!!!!
  Určitě to dáš.

 23. před 1 rokem

  Nella

  Doufám, že to vyhraje Lucka nebo David:)

 24. před 1 rokem

  Jindra

  Nejlepší Robinson! Držím moc palce! Ať tě tvoje síla, férovost, chytrost, přehled i nadhled, zkušenosti, lidskost, nadšení a zápal pro věc vedou soutěží lehce a ať se ti co nejlépe daří překonat všechny intriky!

 25. před 2 roky

  Drahoslav Malík

  Davide,také Tobě fandím.Drž se Baziho a výjde Vám to.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Poslední komentáře

 • Ben u Marek: “Tak jsem Robinsonův ostrov dokoukal podruhé a Marek si vítězství zasloužil. 😃Kvě 25, 21:02
 • Sára u Nika: “Ježiši, nauč se česky....Kvě 9, 21:09
 • Libuše u Martin: “Martine, "nepohrdej dny malých začátků",,čti dál..Kvě 8, 11:27

Anketa

Jste spokojeni s vítězem první série Robinsonova ostrova?

Nahrávání ... Nahrávání ...