Marek

Celé jméno: Marek Orlík

Věk: 23

Zaměstnání: student marketingu

Bydliště: Opava

Rodinný stav: svobodný

Koníčky: beach volejbal, fitness a fotbal

Tři slova, která mě vystihují: společenský, spolehlivý, zábavný

Sledujte Marka na sociálních sítích: Facebook, Instagram

Popis: Zúčastnit se reality show Robinsonův ostrov je celoživotním snem třiadvacetiletého studenta z Opavy. Marek si v soutěži věří. Říká o sobě, že je na tom velmi dobře fyzicky i psychicky. Něčeho se ale přece jen obává, a to slunce. „Mám jen dva stavy opálení. Buď jsem bílý, nebo červený.” Na ostrově bude Markovi nejvíce chybět sestra, se kterou celé dětství sdílel jeden pokoj a která ho prý učí rozvážnosti.

Galerie: 

Dotazník:

Tři věci, které bych si vzal na ostrov: nepromokavý stan, satelitní telefon a mačetu

Proč jsem se přihlásil do Robinsonova ostrova: Je to můj celoživotní sen! Sledoval jsem americkou verzi, mám nastudované všechny série.

Čeho se nejvíc bojím: Bojím se hlavně slunce. Mám totiž jen dva stavy opálení – bílou a červenou.

Proč si myslím, že na ostrově “přežiju”: Jsem na tom fyzicky velmi dobře. Na to, kolik mám svalové hmoty, mám malou hmotnost. Zároveň si myslím, že jsem i psychicky odolný.

Proč si myslím, že budu poslední Robinson na ostrově: Mám dobré přesvědčovací schopnosti, které jsem se naučil při práci v kasinu, a ty použiju pro své vítězství.

Na ostrov si beru tento talisman: Mám fotku se svými psy – patnáctiletou čivavou a sedmiletým kokršpanělem/zlatým retrívrem.Ohodnoť soutěžícího:
238 212

Zdroj popisu a foto: TV Nova
Facebook komentáře (0)

Běžné komentáře (45)

 1. před 1 rokem

  Ben

  Tak jsem Robinsonův ostrov dokoukal podruhé a Marek si vítězství zasloužil. 😃

 2. před 1 rokem

  Michal

  od začátku jsem se bál že vyhraje podle toho jak rozložil Tabon – vybudoval z něj hladovějící trosky jak v Severní Koree. Calao táhlo víceméně za jeden provaz, David a Radovan ostatním pomáhali, byli to pro mne praví robinsoni a skuteční lídři, proto Calao pořád vítězilo.

  Chvíli jsem doufal, že David hajzlíka po sloučení odhalí ale nestalo se. Inteligetní vysoškolský pedagog byl očividně rád, že našel dalšího chytrého jedince a zřejmě ve své čestnosti jednal ve stylu podle sebe soudím tebe.

  Marku myslím, že to nebyla jenom hra, jsi prostě podrazák a o cokoliv by ti v životě šlo tak by ses zachoval stejně. Do poslední chvíle jsi manipuloval lidmi včetně tvé poslední mistrovské manipulace na Niku, Zdeňka nebo Lucii v tvé závěrečné reči. Zradil jsi nechutným způsobem důvěru lidí. Proklínám tě ať do konce tvého života každý vnímá jako podrazáka před kterým je potřeba mít se na pozoru.

  • před 1 rokem

   Ben

   Jako Davida chápu, ale Radovan? Ten Radovan, který každého urážel, dělal ze sebe chytrolína? Ale, to nemyslíš vážně.
   Pokud Vám vadí jak Marek hrál, tak na to nedívej. Hold je to Tvoje a ostatních co ho berou za toho zmrda( že ano marko?) chyba, že neznáte původního Survivora a děláte ze sebe chytrolíny. Je to vlastně chyba více než poloviny soutěžících, protože Survivora nesledovali nebo zkoukli jednu řadu po přijmutí do soutěže. A pokud kvůli mým posledním dvou větám začnete psát, že to není pravda, tak to říkal jak Ondra, Martin, ale i ten od Novy (jak byl v Jak to vidí Robinsoni).

   • před 1 rokem

    marka

    Pane nejchytřejší, než si někoho vezmeš do úst, tak se laskavě podívej, kdo co psal a neosočuj- co jsem si o Márovi myslela (a nejsem jediná), tak jsem také napsala. To co mi podsouváš, je ti vskutku podobné.

    • před 1 rokem

     Karolína

     Předem bych chtěla říct, že jsem fandila ve finále Jakubovi. Ale musím souhlasit jak s Ely.cortem, tak i s Benem, protože stačí napsat, že mu nefandíš a že si to podle tebe nazaslouží. Tohle je to nesportovní chování, psát mu pořád urážky. ale zkusím hádat kdyby vyhrál tvůj oblíbenec David nebo radovan a někdo by proti nim napsal jedno křivé slovo, tak jsme podle tebe zkažení stejně jako Mára.

    • před 1 rokem

     Ben

     Vím, že jsi to nenapsala, ale musel jsem zmínit někoho Michalovi podobného. Chápu, že co sis o Markovi myslela, tak jsi o něm napsala, ale vadí, že to musíš všude zmiňovat (u Jakuba, Niky…).
     Zajímalo by mě, jestli jste viděla původní hru, ve které každé druhé sérii vyhrával ten největší manipulátor?
     Končím slovy mé dobré kamarádky: Hold si budeš muset zvyknout, že si někteří lidé píší, co chtějí a kde chtějí a to vše bez tvého svolení. Takže jak Ty mě můžeš kde chceš zmiňovat, jaký jsem pro tebe debil a idiot, tak já tu můžu zmiňovat Tebe, která si myslí, že jsou všichni hodní a milí jako David a Marek, kterému se podobá každý třetí člověk (povahově) je vyčůránek, který by si měl zasloužit to nejhorší.
     Nebo jseš Radovanova příbuzná, která ho chce prostřednictvím internetu a sociálních sítí pomstít.

  • před 1 rokem

   Ely.cort

   Tak tomu říkám unikátní případ demence. Přesně tohle je to nesportovní chování, za který tady někoho proklínáš. Jsi jak fňukna, kterou někdo porazil v pokeru. Marek si prostě to vítězství zasloužil a právem. To, že ostatní nepochopili o čem ta hraje, je prostě stálo jejich postup ve hře, a je to jen jejich chyba. Osobně bych se Marka snažil zbavit mezi prvníma, ale to jen proto abych mohl zaujmout jeho místo a zkusit podobnou strategii. Ať chcete nebo ne Survivor byl vždy hlavně o intrikách. Pokud s tím máte problém tak to nesledujte a pusťte si třeba nějaký dětský seriál o kamarádství.

  • před 1 rokem

   Hanka

   Když se kouknete na originál této hry, tak opravdu je to hodně o intrikách, podrazech, taktice a jak co nejlépe přelstít ostatní a udržet se co nejdéle… toto je takový princip hry a Marek měl hru nakoukanou, nastudovanou, jak sám řekl, je to její fanda už od dětství, takže věděl, jak na to. Ostatní podle mě moc nevěděli, jak na to, jak hru uchopit… Marek všechny nakonec “přečůral” a za to si taky vysloužil vítězství, ať se nám to líbí nebo ne. Ale výhru jsem přála Davidovi, protože pro mě to byl člověk, co ukázal, že hrát se dá i férově a bez zbytečných podrazů a hlavně to byl i fajn člověk, Marek mi byl od začátku nesympatický, neseděl mi, ale vyhrál a pro další soutěžící v dalších případných sériích je to poučení, že v této hře se prostě nedá nikomu věřit.

  • před 1 rokem

   Ben

   Marek tam byl jeden z mála lidí, kteří si neřekli: sice bych mohl vyhrát 2,5 mega, ale co by si o mě mysleli v televizi kdybych udělal podraz.
   P.S.: já ho neproklínám, kletba zrušena 😁

 3. před 1 rokem

  Petr

  Před 3 měsíci jsem ho označil za jasného adepta na vítěze a včera vyhrál. Hrál přesně tak, jak se tahle hra hraje a včera vyhrál. Skvěle to natřel všem, co tu o něm prohlašují, že je to podrazák, lhář apod. Pokud tuto hru neznáte, pusťte si klasický Survivor. Marek pouze předvedl perfektní strategii a vítězství si právem zaslouží. Takže good job a gratulace. PS: Lituji jen své lennosti, že jsem si už tehdy nevsadil na jeho vítězství.

 4. před 1 rokem

  Ben

  Blahopřeji Ti k vítězství!!!!!
  Byl jsi můj největší favorit, který ví, jak se to hraje!
  Opravdu gratuluji 🙂

 5. před 1 rokem

  Ben

  Jsi nejlepší! Ty to dokážeš! Fandím Ti!

 6. před 1 rokem

  Ben

  Pro marku: ještě si tu epizodu neviděla, tak hned neútoč. To je jako, kdybych řekl, že Davidovo zranění kolene bylo též vyčůraný tah, kvůli kterému by jsi měla Davida litovat a ostatní co řeknou proti Davidovi by jsi měla hned shazovat a urážet.

  • před 1 rokem

   marka

   Mám chuť tě taky oslovit, ty vole, ale není to můj styl. Nafilmovat vyhozený rameno, to Mára zvládl, rozhnisanej vřed , David filmovat nemusel. Ano, Davida je mi líto, že ho ta jeho zranění znevýhodňují. A Mára je vyčúranej podrazák, s ramenem i bez.

   • před 1 rokem

    Ben

    Podle Vašich ostatních komentářů pořád nechápete jak se ta hra hraje. Viděla jste původního Survivora, tam jsou podrazy na denním pořádku, Marek by tam byl za takového otlounkánka. Výhru více přeji Davidovi, ale do finále by měl jít s ním Marek, abychom viděli, jak se porota rozhodne – jestli vyhraje někdo, kdo hrál poctivě, ale myslí si že je všechno o fair play (někde psali, že teprve až ho vzali do soutěže, viděl poprvé původní hru), nebo někdo kdo jako jeden z mála pochopil jak se to hraje, ale samozřejmě s velkými podrazi.
    Nechci se s Vámi hádat, ale nemám rád lidi, kteří, když někomu fandí, shazují jeho největšího konkurenta.

    • před 1 rokem

     Ben

     Navíc, pokud lidi neznám tak je v diskuzích oslovuji jménem, takže sem Vás nechtěl urazit, tak mi hned nenadávejte.

     • před 1 rokem

      marka

      Uteklo mi a.

     • před 1 rokem

      Ben

      Dobře, každý si hru představuje jinou, takže toho už necháme. Poslední dotaz na Vás.
      Vy jste muž?, když se podívám na Vaši poslední větu (nadával/a).

     • před 1 rokem

      marka

      Dobře, každý asi chápeme hru nějak jinak, podle mě má mít každá hra pravidla, toto je nemá, čili to není hra. Je to šou, podle pravidla, zraď, podraz, pomluv. A takový lidi já prostě nemusím, a právě tímto vším největší měrou oplývají Mára a Nika. Myslím, že právě v této honbě za výhrou se odhalí ty pravé tváře zúčastněných. A ještě něco, nevím o tom, že bych vám nadával.

 7. před 1 rokem

  marka

  Ten byl vykulenej, když Zdenda vypadl. Jeho poskok, který za něj dělal špinavou práci. Co teď Máro, už tě mají asi všichni přečtenýho, i to ťululum Martin.

 8. před 1 rokem

  Iva

  Nechtěla bych se s takovým týpkem dostat do krizové situace. Přelstít, přežít ano, ale ne podrazit.

  • před 1 rokem

   Marta

   Souhlasím, lstivost a podrazáctví je rozdíl. Marek NENÍ liška podšitá, ale je skutečně podrazák. Jak já mu přála vyloučení.

 9. před 1 rokem

  Lenka

  Velice se divím že tak chytrý David věří takovému podrazáku jako je Marek.Takhle se přesně chovají dnešní lidé do očí úsměv a do zad nůž.Moc držím palce Davidovi a výhru bych mu velice přála .

 10. před 1 rokem

  Petr

  Jedinej, kdo pochopil jak se ta hra skutečně hraje. Žasnu nad tím jak sugestivně ovládá všechny v kmeni. Je to jasnej adept na vítěze.

  • před 1 rokem

   marka

   Pokud je hra faleš, podraz,pokrytectví, zneužívání atd. hra. Potom, ano.

   • před 1 rokem

    Petr

    Je to přesně tak. Tohle není o fair play. Tohle je hlavně hra intrik a vyhraje jen skutečná šedá eminence. Podívej se na původní Survivor.

   • před 1 rokem

    survivorfan

    Ano, přesně o tom ta hra je. Americká verze má dokonce podtitul “přelstít, přehrát, přežít” . Co takhle zjistit si nejdřív základní informace a až potom kritizovat kvalitní hráče?

    • před 1 rokem

     Abigail

     Kvalitní hráč? To je snad fór, ne? Jako > kvalitní < se vážně ukázal, když si chtěl zachránit prdel. S pokerface bonznul Terezu a ani se při líčení situace nestyděl!!! To je tedy HRÁČ. Ten by podrazil pro zisk i svou rodinu.

     • před 1 rokem

      marka

      Nemůžeš mluvit o hráčích, protože toto není hra. Pokud by to byla hra, tak Mára je už za faulování dávno vyloučen. Je to reality, kde je téměř vše dovoleno, a nejvíc se vede těm co mají tak zvaný kačení žaludek a žádná podlost jim není cizí. Nezvítězí nejlepší, ale nejpodlejší.

     • před 1 rokem

      Ely.cort

      Vždyť nejsou jeho rodina, jsou jeho soupeři, protihráči. A neprokecl to on nýbrž Zdeněk. On akorát musel přiznat barvu, že o tom ví, což už produkci bylo jasné.

 11. před 1 rokem

  Kateřina

  Podle mě je to naprosto skvělej hráč a já bych mu to vítězství přála. Jeho strategie je dokonale promyšlená! 😃 Jsi frajer!

 12. před 1 rokem

  benjamin

  Největší podrazák v soutěži. Nemyslím si, že je to pouze taktika, je to o jeho povaze.
  Jeho chování a jednání mě tak vytáčí, že už ztrácím chuť se na další díly dívat.

  • před 1 rokem

   marka

   Tomu vyčůránkovi, přeji prohru a dost potupnou.

   • před 1 rokem

    Petr

    Je to skutečnej hráč. A rozumím jeho strategii. Jedinej způsob jak vyloučit Davida, bylo odříznou ho od Radovana. Z ostatních už bude fakt snadný vybrat ideálního soupeře do finále, Zdeňka nebo Niku.

  • před 1 rokem

   Tyna

   Uplne souhlasim.po vyrazeni 3 holek,ktere jeste mely smysl pro fair play mi tam zbyva snad pomalu jen David a Radovan,jestli vypadnou,uz se divat nebudu.

   • před 1 rokem

    survivorfan

    Marka za strategickou hru odsuzujete a Radovana, který bodá zbytečně ubližující kukly do zad považujete za fair play hráče?

    • před 1 rokem

     marka

     Já ho neodsuzuju, a podrazák tam není jediný. Ale já výhru přeji člověku, který ji hraje fair play , a to je pouze David. I když tu bylo psáno, že je to vlastně o lži, intrikách a podrazech, pak by se to mělo jmenovat, třeba největší sketa a tak pod. Nevím příčí se mě fandit někomu takovému k výhře. Ale to je věc názoru. Pro mě je to velmi zlý člověk.

     • před 1 rokem

      marka

      Zranění? Ne, jen další vyčůranej tah podrazáka.

     • před 1 rokem

      Ben

      Ty vole, to není normální: hra o podrazech, nejrůznějších lží a vy nadávate někomu kdo to opravdu umí hrát. Neříkám že je to andílek a že si to zaslouží vyhrát, ale třeba (nic proti němu) David, kdyby předtím nevyhrál imunitu letí první: proč? Protože netaktizoval.
      A jak by jste si představovali fair-play?
      Hele kámo, jsem sice ve spojenectví s tebou, ale s ním jsem byl první tak tě musím dneska vyhodit.
      Hele všichni pojďte sem, řekneme si všichni dohromady koho dneska napíšeme.

     • před 1 rokem

      Dandy

      Naprosto souhlasím. Zpočátku jsem si říkala, že je dobrej hráč a taktik, ale jak udělal první levou, tím u mě skončil. Ve hře se podrazy a levárny prostě nedělají. Nechápu jak jsou ostatní tupí a žerou mu to. Já bych ho vypráskala, že by se mu od prdele čoudilo hodně dlouho.

 13. před 1 rokem

  Káťa

  Zajímalo by mě, jak to dělá, že mu všichni věří 😀 I já bych mu asi uvěřila a to je co říct… Ale tak u mě by za to mohl jeho vzhled, asi 😀

 14. před 1 rokem

  Monča

  Vypočítavej hajzlík non-plus ultra co si umí omluvit všecko, že jde jen o hru. Jeho podrazy a intrikaření hodné harémové dě*** nejvíce odnášejí poctiví soutěžící, co umí držet slovo jako Terka.

 15. před 2 roky

  paolin

  Je fajn, že Mareka pri hlasovaní na kmeňovej rade neprevalcovali hormóny :O), ako ostatných mladších mužov kmeňa.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Poslední komentáře

 • Ben u Marek: “Tak jsem Robinsonův ostrov dokoukal podruhé a Marek si vítězství zasloužil. 😃Kvě 25, 21:02
 • Sára u Nika: “Ježiši, nauč se česky....Kvě 9, 21:09
 • Libuše u Martin: “Martine, "nepohrdej dny malých začátků",,čti dál..Kvě 8, 11:27

Anketa

Jste spokojeni s vítězem první série Robinsonova ostrova?

Nahrávání ... Nahrávání ...